יגאל עמיר.com

הירייה שנעלמה...


וועדת שמגר קבעה, וכך קובע סיפור הרצח יצחק רבין הרשמי, כי יצחק רבין נורה פעמיים בלבד, בגבו, וכי בחוליות גבו לא היו שברים. עדויות ומסמכים רבים שנחשפו עם השנים ע"י יהודים טובים קובעים אחרת, יצחק רבין נורה ירייה שלישית, בחזהו, וחוליות גבו נשברו. ירייה זאת טויחה ע"י וועדת שמגר מסיבות ברורות. אם אכן רוסקו חוליות בגבו של יצחק רבין, הוא לא היה מסוגל לצעוד, הוא היה נופל במקום, אך עדים רבים העידו, וכך הראה גם סרט הרצח, כי יצחק רבין המשיך לצעוד לאחר שנורה והתרחק מעמיר עד שזינקו עליו המאבטחים.
המאבטח רובין אף העיד כי יצחק רבין עזר לו לקום וכי זינק למכונית. אם אכן נורה יצחק רבין פעם שלישית וחוליות גבו רוסקו אין מנוס מהסקת מסקנות מרחיקות לכת ומזעזעות. מסמכים אלו הם בעלי חשיבות עליונה לחשיפת הקשר לרציחתו של יצחק רבין והרי הם מובאים לפניכם כולם ביחד בפעם הראשונה ובליווי הסברים.

* מסמך א
מתוך דו"ח וועדת שמגר:
וועדת שמגר קובעת כי יצחק רבין נורה פעמיים בלבד, בגבו.
רצח יצחק רבין


* מסמך ב
הדו"ח הרפואי של המנתח הראשי בצוות שניתח את יצחק רבין עם הגיעו לבית-החולים, ד"ר מרדכי גוטמן. הוא מתאר פציעת ירי שלישית, קדמית, החודרת את האונה העליונה של הריאה הימנית. הכדור ממשיך לכוון חוליות D5 ו-D6 ומרסק אותם. כך כתב הד"ר: "פצע היציאה לכוון D5-6 עם ריסוק של החוליה".
רצח יצחק רבין
לחץ כאן לראות את המסמך* מסמך ג
גיליון הניתוח (שני דפים שחוברו יחדיו) שהוכן ע"י ד"ר גוטמן מאוחר יותר בליל הרצח יצחק רבין. ד"ר גוטמן מתאר, שוב, פציעה שלישית קדמית מקליע שחדר דרך הריאה הימנית וריסק את חוליות D5 ו-D6 ובנוסף ריסק את חוליה D7
רצח רבין
לחץ כאן לראות את המסמך* מסמך ד
מסמך סיכום הניתוח. הדו"ח הוכן ע"י האחות הראשית של המחלקה, גב' סבטלנה סלימוביץ ואושר ע"י הרופאים גוטמן, קלוגר, אוסרובסקי ויקירביץ. שוב מוזכרת פציעה שלישית, חדשה, בנוסף לשתיים הקודמות. כך כתבה האחות על הפציעה השלישית:
GSW (Gun Shot Wound) To chest and abdomen - פצע ירייה בחזה ובבטן שגרם ל -
Spinal shock - שוק ספינלי, כלומר ריסוק עמוד השדרה.
רצח רבין
לחץ כאן לראות את המסמך* מסמך ה
הדו"ח הפתלוגי, דו"ח נתיחת הגופה. כאן מתחיל הטיוח.
בשעה שתיים לפנות בוקר, יום ראשון, 5 בנובמבר, הגיע הפתולוג הראשי של משטרת ישראל וראש המכון לרפואה משפטית באבו-כביר, ד"ר יהודה היס, בכדי להכין את הדו"ח הפתולוגי.
בדו"ח לא מופיעה הפציעה בריאה הימנית לכיוון עמוד השדרה. בפסקה מספר 18 המוצגת כאן כפי שהופיעה בעיתון "הצופה" נאמר במפורש: "בחוליות עמוד השדרה גבי ומותני אין שברים".
מאז ועד היום, דרך וועדת שמגר ומשפטו של יגאל עמיר, נשארה גרסה זאת הגרסה הרשמית של ממשלת ישראל לרצח יצחק רבין.

לחץ כאן לראות את המסמךכמה ציטוטים מליל הרצח:

"מה היו הפצעים?" שואל הקריין חיים יבין. "הייתה לו פציעה בחזה, קשה מאד", ענה מנהל איכולוב ד"ר גבי ברבש, "שפגעה בחוט השדרה ובכלים הגדולים שליד הלב"

בשעה 00:30 מופיע בטלוויזיה שר הבריאות אפריים סנה ומצהיר כי יצחק רבין "נפגע משלושה כדורים שפגעו בבית החזה, בבטן ובעמוד השדרה"

אז היי תה ירייה שלישית או לא ?
עמוד השדרה היה שבור או לא ?
ואם הייתה ירייה שלישית, מתי היא נורתה ???
המסמך האחרון והחשוב ביותר יעזור לנו לסכם:

* מסמך ו
מסמך זה כתב ד"ר גוטמן בליל הרצח יצחק רבין, לפני שנכתבו מסמכים ב ו- ג. הוא מתאר את שני היריות הראשונות בלבד ביצחק רבין. סיפור הרצח הרשמי טוען שיצחק רבין הגיע לבית-החולים כשווא כבר מת, ללא נשימה וללא דופק וכי הרופאים לא הצליחו להחיותו ומותו נקבע. שימו לב לשורה המודגשת הראשונה: "דופק ולחץ דם לא ניתנים למדידה" לאחר מכן בוצעו פעולות ההחייאה שונות. עכשיו, בשורה המודגשת הבאה נכתב כי נימדד קצב סינוס של 130 פעימות בדקה וכן דופק היקפי ! פעולות ההחיאה הצליחו ! יצחק רבין חזר לחיים !!
רצח יצחק רבין
לחץ כאן לראות את המסמך


ידיעות אחרונות
1. רב פקד גלדשטיין ממעבדת סימנים וחומרים של המשטרה מצא עדויות לשתי יריות בלבד בבגדיו של יצחק רבין. קראו את הכתבה המלאה:
עדותו של רב פקד גלדשטיין.
כיצד עובדה זאת מסתדרת עם העדויות הרבות לירייה שלישית?

2. עדותו של אדם שהיה בבית החולים איכילוב בזמן שיצחק רבין טופל: "ד”ר סורקין יצא מחדר המיון ואמר שפצעיו של יצחק רבין חמורים מידי, ואי אפשר להצילו. פרס חייך חיוך ענק והתחיל להתבדח עם שריד" למרות שאני חוקר את התחום כבר שש שנים, מעולם לא שמעתי על ד"ר סורקין ומעולם לא נאמר לי ששריד היה נוכח בית החולים. אז הייתי צריך לחקור קצת. ואכן, ד"ר סורקין קיים. הוא גר היום ברעננה והוא עומד היום בראש חדר המיון ב"איכילוב". המידע שנמסר לי אמיתי. "אחר-כך הגיע הפרופסור גדי ברבש עם העיתונאי איתן הבר. הם היו ביחד באותה המסיבה והגיעו לבית החולים ביחד. פרופסור ברבש נכנס לחדר המיון וכשיצא הוא אמר לפרס שמצבו של יצחק רבין השתפר. החיוך נעלם מפרצופו של פרס והוא התחיל להשתולל. הוא חייג מהסלולרי שלו וצעק פקודות בטלפון. הוא התחיל לצעוק על אנשים ולתת להם פקודות. יצחק רבין הועבר לחדר ניתוח, ושמעון פרס הורה להבר להיכנס ולאסוף את כל החפצים של יצחק רבין."


אפשר לקרוא עוד פרטים בעניין הגעתו של יצחק רבין ז"ל כמטופל אנונימי לביה"ח "איכילוב", כאן.

מדוע נקבע מותו של יצחק רבין ז"ל פעמיים? כתבה קטלנית מאת נתן גפן וד"ר סכופ רן.


סיכום:
יגאל עמיר יורה ביצחק רבין כדורי סרק כפי שידעו כולם, יצחק רבין והמאבטחים, שעומד לקרות. הכדורים החיים נורו ביצחק רבין כאשר הוכנס למכונית. יצחק רבין מגיע לבית-החולים באיחור רב (לחץ כאן לפרטים) כשהוא ירוי בגבו ע"י שני כדורים ובמצב של מוות קליני. פעולות ההחייאה מצליחות להחזיר אותו לחיים. בהוראתו של שמעון פרס, ירייה השלישית נורית אל חזהו של יצחק רבין, מפלחת את הריאה הימנית ומרסקת את עמוד השדרה.
זאת היא הסיבה שרב פקד ברוך גלדשטיין מצא רק שני חורי ירי בבגדיו של יצחק רבין. כאשר נורה יצחק רבין בפעם השלישית, כבר היה שכוב, ערום, על מיטת הניתוחים!

* שימו לב לשינויי הגרסאות בין הדיווח הראשי ממנהל בי"ח איכילוב, ד"ר גבי ברבש
לבין דיווחו של אפרים סנה, שר הבריאות דאז.


לראש העמוד

 

שמעון פרס  רצח   יצחק רבין   יגאל עמיר